1.5

Domykamy listę osób, które w trakcie tegorocznego Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie (1–9lipca) podzielą się świadectwem wiary. W czasie dziewięciu spotkań ewangelizacyjnych, o godz. 17.00 w dużym namiocie, usłyszymy dziewięć opowieści o tym, jak Bóg działa w życiu ludzi młodych, dojrzałych, starszych, kobiet, mężczyzn, dziewcząt, chłopców…

Od poniedziałku do środy pracownicy i wolontariusze Centrum oraz studenci Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie prowadzą rekolekcje pasyjne w Wiśle Czarnem, Wiśle Malince i Bielsku-Białej. Jak przebiegały rekolekcje dla szkół Ewangelickiego Towarzystwa Edukacyjnego im. Alberta Schweitzera w Gliwicach można zobaczyć TU.

O godz. 17.00 w parafii ewangelickiej w Bytomiu Miechowicach Roman Fenger poprowadzi spotkanie z cyklu “Odkrywanie chrześcijaństwa”.

Labirynt Wielkanocny w Centrum Handlowym Silesia oraz pizza i zwiedzanie wystawy zdjęć w Galerii Agora to niektóre z propozycji na dzisiejszy czas wolny dla dzieci, z którymi pracują pedagodzy ulicy w Bytomiu.

W Wydawnictwie Warto przygotowujemy plakat na tegoroczny Ogólnopolski Zjazd Młodzieży Ewangelickiej, które w tym roku odbędzie się w czerwcu podczas Ewangelickich Dni Kościoła.

Nasi partnerzy