1.5

Pozostał tylko miesiąc do złożenia zaznania podatkowego, a wraz z nim skorzystania z możliwości przekazania 1% na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest także nasze Centrum Misji i Ewangelizacji.

Rozpoczynamy szkolenie dla osób, które chcą zostać wolontariuszami i prowadzić zajęcia ze Szkołą Mobilną Grupy Pedagogów Ulicy UNO w Bytomiu.

Mówcą Spotkań ewangelizacyjnych podczas tegorocznego TE w Dzięgielowie będzie Matthias Clausen. Jakie przygotował tematy – zobacz TUTAJ. Dlaczego teraz o tym informujemy – żebyś była/był w tym czasie razem z nami w Dzięgielowie, bo zapraszamy Cię serdecznie!

Biologiczny model człowieka, piórka, balony, próbki smakowe, przedmioty o różnych fakturach i wiele innych ciekawych rekwizytów – oto nasz warsztat na kolejne rekolekcje pasyjne dla młodzieży, które w tym roku prowadzimy pod hasłem “Boski chirurg”. W poniedziałek jedziemy do Gliwic i Drogomyśla.

Wysłuchanie rozważań Marka Cieślara zatytułowanych “Testament Jezusa”  to jedna z naszych propozycji podczas akcji “7 bez”. Wejdź na www.7bez.cme.org.pl, by znaleźć impuls dla siebie.

Nasi partnerzy