1.5

Przygotowujemy Raport z działalności CME w ubiegłym roku. Poprzednie raporty znajdują się TUTAJ. Warto je przejrzeć, bo pokazują m.in. jak dobrze wykorzystujemy środki finansowe, również te z 1% dla CME.

W naszej galerii zdjęć z rekolekcji pasyjnych dla dzieci pojawiły się fotografie ze Świętochłowic. Zachęcamy do oglądania. Dziś i jutro animatorzy prowadzący rekolekcje robią pierwsze podsumowania i przygotowują się do kolejnych zajęć, które rozpoczną się od 3 kwietnia.

Streetworkerzy w Bytomiu dla dzieci z Rozbarku  przygotowali dziś zabawę w podchody, podopiecznych z Karbia zabierają do Pokoju zagadek, a dzieci z Bobrka będą uczestniczyć w grach i zabawach w swojej dzielnicy. Na blogu pedagogów ulicy pojawiło się bardzo dużo ciekawych zdjęć z zajęć z dziećmi.

Dużo muzyki, odrobina matematyki, garść wyobraźni, ździebko aktywności, chwila zamyślenia, sporo młodych ludzi, Boże działanie… składowe “Bezsennej nocy” już znamy. Wymieszamy je 15 kwietnia w Skoczowie. Jesteś ciekawy co powstanie? My tak!

Nasi partnerzy