1.5

16 i 30 września – w soboty – zapraszamy na rozmowy wstępne osoby, które są zainteresowane podjęciem nauki w Szkole Biblijnej w Dzięgielowie. Rozmowa odbywa się w przyjaznej i życzliwej atmosferze. To nie egzamin, ale to czas, by poznać oczekiwania kandydata w stosunku do Szkoły, rozwiać jego wątpliwości. Podczas rozmowy oczekujemy również na pytania kandydatów do nas.

“W środkach masowego przekazu ukazuje się bardzo dużo różnorodnych artykułów, felietonów i wywiadów dotyczących kryzysu wieku średniego. Co można z nich wywnioskować?” — pyta lekarz medycyny Adrian Kotas, który jest także wolontariuszem Centrum Misji i Ewangelizacji. Przeczytaj jego wartościowy tekst na naszym portalu i… pomyśl o sobie!

Od 300 lat muzyka Bacha wybrzmiewa na koncertach i nabożeństwach, ale gdzie szukać inspiracji tej twórczości? Jaroslav Pelikan — autor książki “Jan Sebastian Bach wśród teologów” ukazuje w swojej pracy, jak wielkie znaczenie u Bacha miało powołanie do muzycznej służby w Kościele oraz teologiczny wymiar jego dzieła. Książkę można kupić na naszym portalu www.warto.com.pl.

Nasi partnerzy