"Prezent pod choinkę 2015" - był 15. edycją akcji! Serdecznie dziękujemy za udział. Wspólnie wysłaliśmy ponad 5 000 paczek!  

Więcej szczęścia jest w dawaniu niż w braniu.
DZIEJE APOSTOLSKIE 20,35

Idea wysyłania paczek świątecznych jest znana na całym świecie i kontynuowana od wielu lat. Do Polski też przysyłano paczki! Czasem taką paczkę dostawało się tylko raz w roku. Były w niej zupełnie podstawowe artykuły, a ile dawały radości!

Czy te paczki przemieniły Polskę? Nie, ale były iskierką radości i nadziei.  Dowodem, że oto są ludzie, którzy żyją lepiej niż my i przejmują się naszym losem. Zatroszczyli się o nas, tak jak umieli – świąteczną paczką.

Dziś my zatroszczmy się o innych i przygotujmy  prezenty dla dzieci zagrożonych ubóstwem w Rumunii, Ukrainie i Białorusi. Dotrą do nich lokalne organizacje społeczne i parafie, współpracujące z Centrum Misji i Ewangelizacji. Tak w ciągu 14 lat, z Ofiarodawcami z całej Polski, rozdaliśmy ponad 60 000 prezentów .Jak zrobić prezent.

Jak zrobić wirtualny prezent.

Ty zorganizuj akcję!

Zainspiruj się / zaPREZENTuj

Lista koordynatorów lokalnych.

Organizatorzy, wspierający. Kontakt.

Udało się już tyle zrobić!


„Prezent pod choinkę” to pokazanie drugiemu człowiekowi, że można coś więcej osiągnąć. To taka forma mobilizacji do poszukiwania lepszego świata.
(czytaj więcej)
Zdjęcia

Kontakt

Przekaż 1% dla CME

Rozlicz PIT z PITax.pl

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.


Polecamy


Copyrights 2010: Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP