1.5

 

FIGURY BIBLIJNE
Konferencja dla osób pracujących z dziećmi
28 maja 2022 roku  |  platforma ZOOM
Zapisy do 27 maja  |  Formularz zgłoszeniowy 
Wpisowe – 15 zł na konto CME 81 1050 1083 1000 0022 8838 0138, w tytule podaj imię i nazwisko oraz dopisek Figury biblijne (wpisowe pomoże nam pokryć koszty konferencji)

Konferencja dla osób pracujących z dziećmi jest kontynuacją zeszłorocznych konferencji dla nauczycieli szkółek niedzielnych. Podobnie, jak dwie poprzednie, ma na celu zapoznanie nauczycieli szkółek niedzielnych, katechetów, duchownych i innych osób, zainteresowanych tematem z kolejną metodą opowiadania dzieciom Ewangelii.

Tym razem chcemy zaprosić Państwa na spotkanie z Anną Olek i jej Figurami Biblijnymi oraz z Bożym Słowem w rozważaniu ks. Tymoteusza Bujoka.

Anna Olek
Certyfikowany instruktor kursów tworzenia figur biblijnych. Z wykształcenia pedagog edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Długoletni wolontariusz CME w pracy wśród dzieci, w tym również w szkoleniach dla nauczycieli szkółek niedzielnych. Aktualnie jako fotograf rozwija “Fotoarteo”, w ramach którego promuje pracę z figurami. Prywatnie żona biblisty i mama dwójki słodkich urwisów.

Nasi partnerzy