Co u nas?

Za nami premiera książki „Czas życia i czas umierania” na temat troski o umierające osoby i kwestii przerywania lub nie podejmowania leczenia. Książkę przygotowało Wydawnictwo Warto.

Mariola Fenger prowadzi dziś spotkanie dla Koła pań przy parafii ewangelickiej w Tychach. Początek – godz. 17.00.

Zbliża się Pamiątka Reformacji. W naszej księgarni „Warto” mamy kilka nowych, okolicznościowych plakatów, np. z 95 tezami Marcina Lutra.

Dziś dzieci z Bytomia-Karbia, którymi opiekują się nasi streetworkerzy, pójdą do kina, natomiast jutro czekają ich zajęcia sportowe na basenie. To dla nich, między innymi, pedagodzy ulicy prowadzą akcję „List do Dzieciątka”.

 

ŚNIADANIE DLA KOBIET

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Gdybym wygrała

Późne lato to dobry czas, kiedy dojrzałość powinna dawać siłę.

czytaj więcej

ChTI zaprasza

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Nasi partnerzy