Co u nas?

Mamy jeszcze tylko cztery wolne miejsca na Fajnym! obozie. Zapraszamy młodych ludzi z roczników 1999–2005. Zgłoszenia przyjmujemy do soboty, 21 lipca. Termin obozu: 2–11 sierpnia. Gdzie? Zobacz TU.

„Wyprawa po złoto, czyli o męskości w Biblii” – to tytuł dzisiejszego seminarium na Tygodniu Ewangelizacyjnym w Zelowie, które poprowadzi Bogumił Jarmulak, pastor  Ewangelicznego Zboru Reformowanego w Poznaniu. Ks. dr Grzegorz Olek zaprasza  do rozważań o pogardzie, a na „Koncercie z newsem” o godz. 19.00 wystąpi Michał Rassek.

O godz. 17.00 w trakcie ewangelizacyjnego spotkania plenerowego na Jarzębatej w Wiśle wykładem „Dwie drogi” w oparciu o Księgę Psalmów podzieli się nasz pracownik, Marek Cieślar.

W bytomskiej dzielnicy Karb trwa Festiwal Zabawy zorganizowany przez naszych streetworkerów. Wstęp wolny dla wszystkich dzieci!

15–21 lipca – zapraszamy na Tydzień Ewangelizacyjny w Zelowie

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Chciałabym wierzyć

Czułam się jak małpa na linie, kołysałam się z jednej strony na drugą.

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Nasi partnerzy