Co u nas?

Przygotowujemy się do ProChrist 2019, aktualizujemy stronę – z której można pobrać materiały reklamowe – i realizujemy krótkie filmy promocyjne.

Jak żyć zasadami, których nauczył nas Jezus, na co dzień? – to główne pytanie najbliższej szkółki niedzielnej według naszego scenariusza. Tym razem proponujemy szczególnie dużo dodatkowych podpowiedzi, jak zaangażować dzieci.

Mariola Fenger poprowadzi dziś spotkanie Koła pań przy parafii w Tychach. Początek – godz. 17.00.

Streetworkerzy opracowują roczną ewaluację programu „Szkoła mobilna”. Raport wysyłany jest do naszego partnera w Belgii.

Rekolekcje pasyjne - przyjmujemy zapisy

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Co się stało?

Czekam z nadzieją, że to Nowe okaże się przynajmniej dobre, a może nawet lepsze od Starego.

czytaj więcej

ChTI zaprasza

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Podwórka bez przemocy – program z zakresu pedagogiki podwórkowej w rejonie Bobrka, Rozbarku i Śródmieścia

Nasi partnerzy