Co u nas?

Nabożeństwem o godz. 10.30 rozpoczynamy 21. Tydzień Ewangelizacyjny w Mrągowie pod hasłem „Pokój z widokiem”. Przystań, by zastanowić się nad sensem i celem życia, spójrz w głąb siebie, przyjrzyj się swoim relacjom z ludźmi i z Bogiem…

Pierwsze na TEM seminarium (godz. 15.00) poprowadzi dr hab. Jerzy Sojka. Prelekcję połączyliśmy z projekcją animowanego filmu „Życie Marcina Lutra”.

Pierwsze dziś na TEM Spotkanie ewangelizacyjne otworzy cykl Błogosławieństwa z Kazania na Górze na podstawie Ewangelii Mateusza 5, 3–12, który przygotował i poprowadzi ks. prof. Marek Jerzy Uglorz.

Dzień zakończy (o godz. 20.00) koncert piosenki żydowskiej Leny Piękniewskiej.

CHCESZ NABRAĆ OCHOTY DO ŻYCIA? ŚPIEWAJ Z NAMI O NIM!

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Wielki dom

„Pierwsza w obronie młodości stanęła starsza pani. Być może nieustannie i umiejętnie syciła się kolejną sensacją wywołaną przez młodych.”

czytaj więcej

TE Dzięgielów 2019 – na żywo

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Podwórka bez przemocy – program z zakresu pedagogiki podwórkowej w rejonie Bobrka, Rozbarku i Śródmieścia

Nasi partnerzy