Co u nas?

Szczegółowy program 69. Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie jest już dostępny online. Zobacz i zarezerwuj sobie czas od 30 czerwca do 8 lipca. Zapraszamy!

Przygotowujemy do składu nową powieść Lidii Czyż „Słodkie cytryny”. Będzie to już piąta książka tej autorki wydana przez nasze wydawnictwo.

#młodzi na TED są bardzo ważni; planujemy scenografię i wyposażenie pomieszczeń, które będą mieli na Tygodniu do dyspozycji.

Grupa dzieci z Bytomia-Bobrka, którymi opiekują się nasi pedagodzy ulicy, uczestniczy dziś w zajęciach dydaktycznych w Muzeum Śląskim w Katowicach.

 

SŁUŻĄC JEDNI DRUGIM W MIŁOŚCI

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Dalej biegnę

W przeszłości kilka moich pacjentek miało chorą tarczycę i zbliżone objawy, lecz teraz, kiedy sama je czułam, mogłam dopiero całym sercem je zrozumieć.

czytaj więcej

ChTI zaprasza

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Nasi partnerzy