Co u nas?

Jeżeli chcesz wspierać naszą pielęgniarkę i misjonarkę Annę Pinkas, zaglądaj na jej bloga „Afrykański świat”, gdzie Ania dzieli się swoimi radościami, ale i prośbami o modlitwę w konkretnych sprawach.

Wspólny śpiew, czas na refleksję, a przede wszystkim dwa wykłady o pokoju ducha – to proponujemy na Jesiennej Konferencji dla Kobiet, która odbędzie się już w najbliższą sobotę w Dzięgielowie.

W piątek w Bibliotece Miejskiej w Kluczborku o godz. 18.00 rozpocznie się spotkanie autorskie z Lidią Czyż i Idą Hrdlickovą – pierwowzorem bohaterki powieści „Pozostała tylko nadzieja”.

 

PREZENT WIRTUALNY JEST TEŻ OK!

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Dobra starość

Starość to obrzydliwy deser podany po doskonałym posiłku.
Stephen King, „Bezsenność”

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Podwórka bez przemocy – program z zakresu pedagogiki podwórkowej w rejonie Bobrka, Rozbarku i Śródmieścia

Nasi partnerzy