Co u nas?

Dziś ostatni dzień, w którym przyjmujemy wpłaty na wirtualny prezent w ramach akcji Prezent pod choinkę. Daj się namówić na ten wspaniały, a jednocześnie prosty gest. Dzieci czekają…

Nie istnieje jedno proste rozwiązanie, nie ma przepisu na pokój, który by zawsze działał. Ale według Psalmu 34 mamy prosić o pokój, dążyć do pokoju, przyjmować Bożą wolę, szukać pokoju i czekać na pokój… Przeczytaj osobistą relację Marioli Fenger z naszej dorocznej Jesiennej Konferencji dla Kobiet i… pomyśl o pokoju.

Przed nami Niedziela Wieczności. Jeśli prowadzisz szkółkę niedzielną i szukasz inspiracji możesz skorzystać z naszego bogatego archiwum.

Lidia Czyż spotka się dziś i jutro z czytelniczkami i czytelnikami w Cieszynie. Szczegółu TU w zakładce „Terminarz spotkań w 2019”.

WIRTUALNY PREZENT? TYLKO DO 21 LISTOPADA!

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Dobra starość

Starość to obrzydliwy deser podany po doskonałym posiłku.
Stephen King, „Bezsenność”

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Podwórka bez przemocy – program z zakresu pedagogiki podwórkowej w rejonie Bobrka, Rozbarku i Śródmieścia

Nasi partnerzy