1.5

W trakcie Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie równolegle ze spotkaniami ewangelizacyjnym o godz. 17.00 rozpoczynać się będą spotkania ewangelizacyjne dla dzieci, w trzech grupach wiekowych. Na zajęciach pod hasłem “Cudownie mnie stworzyłeś!” dzieci w wieku przedszkolnym odkryją powody do wyrażenia zachwytu.  Grupa średnia przeżyje “Niezwykłe przygody w krainie piramid”, a cykl spotkań dla najstarszych dzieci zatytułowano “Młodzi bohaterowie Biblii czyli o nastolatkach w Starym i Nowym Testamencie”. Spotkania poprowadzą doświadczeni nauczyciele, katecheci i wolontariusze. Uzgadniamy szczegóły programu.

Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie to jedno z naszych działań, które możesz realnie wesprzeć przekazując 1% dla CME.

O godz. 19.30 w centrum parafialnym Salem (ul. Słoneczna 30) w Dzięgielowie rozpocznie się spotkanie biblijne, na które Marek Cieślar przygotował wykład “W przededniu Wielkiego Tygodnia”, poświęcony psalmom śpiewanym podczas Wieczerzy Paschalnej, a więc także w czasie Ostatniej Wieczerzy.

Dziś i jutro prowadzimy rekolekcje pasyjne dla dzieci w Lasowicach.

W Wydawnictwie Warto przygotowujemy do druku książkę w formie katechizmowego przewodnika po Kościele Ewangelicko-Augsburskim w Polsce, którą napisało dziewięciu teologów i duchownych ewangelickich.

Nasi partnerzy