Co u nas?

Niechaj biodra wasze będą przepasane i świece zapalone – ten fragment Ewangelii Łukasza będzie mottem szkółki w Niedzielę Wieczności, 26 listopada. Zachęcamy prowadzących niedzielne spotkania z dziećmi do korzystania z naszych konspektów.

W Wydawnictwie Warto przygotowujemy banery promujące Rodzinne Spotkanie Świąteczne 26 grudnia w teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie.

W dzięgielowskiej strażnicy OSP nadal przygotowujemy do odpraw celnych paczki, które napływają do nas z całej Polski w ramach akcji „Prezent pod choinkę”. Dziś wolontariuszami jest młodzież z Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie.

Dziecięce marzenia świąteczne zaczną także wkrótce realizować osoby, które odpowiedziały na apel naszych bytomskich streetworkerów, ponieważ właśnie do ich rąk trafiły wyjątkowe „Listy do Dzieciątka”.

WZNOWIENIE POLSKIEGO WYDANIA LUTRA

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Odrobiona lekcja

To zdjęcie zrobiłam swoją pierwszą lustrzanką.

czytaj więcej

ChTI zaprasza

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) chce docierać do dzieci, młodzieży i osób dorosłych w celu poprawy jakości ich życia.
Poprawa ta ma ścisły związek z potrzebami duchowymi, naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Polecamy w naszej księgarni

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Kształcenie wrażliwości kulturowo-religijnej wolontariuszy w towarzyszeniu imigrantom i uchodźcom

Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Nasi partnerzy