1.5

Pedagodzy ulicy powrócili z międzynarodowych warsztatów w Hiszpanii na temat Szkoły Mobilnej. Przeczytaj relację, zobacz zdjęcia, a może będziesz chciała/chciał przyłączyć się do pewnego projektu

Tymczasem nasza bytomska Szkoła Mobilna pracuje pełną parą i codziennie jest w innym miejscu. Dziś to Plac Barbary w Bytomiu-Rozbarku.

O godz. 20.00 Mariola i Roman Fengerowie rozpoczynają kolejne spotkanie z cyklu, na którym omawiana jest Ewangelia Marka. Spotkanie odbywa się w siedzibie Fundacji “Uskrzydlij dzieciaki” w Chorzowie.

W najbliższą sobotę znów będziemy pracować, tworząc “miasteczko ewangelizacyjne”. W godz. od 7.30 do 15.00 potrzebujemy wielu rąk do pracy! W  sobotę, 10 czerwca udało się postawić namiot główny, teraz trzeba urządzić jego wnętrze i ustawić następne namioty oraz wyposażyć je w niezbędny sprzęt. Prosimy o pomoc zarówno mężczyzn, chłopców, jak i kobiety oraz dziewczyny. Prosimy też, pamiętajcie w modlitwach, by prosić o sprzyjającą pogodę. 68. Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie już wkrótce!

Nasi partnerzy