1.5

W 2016 roku dotarliśmy do 56 396 osób, pomagało nam łącznie 910 wolontariuszy, w tym 94 stałych. Współpracowaliśmy z 289 partnerami. W tym roku chcemy działać równie skutecznie i energicznie. Twój 1% dla CME może nam w tym pomóc, prosimy o jego przekazanie.

W Wydawnictwie Warto pracujemy nad książką luterańskich teolożek pt. “Codziennik kobiet”, która ukaże się w połowie czerwca.

O godz. 17.30 Roman Fenger rozpoczyna godzinę biblijną w parafii w Czerwionce-Leszczynach. Tematem będzie Pierwszy List Jana.

Portal rozmowa.duszpasterz.pl to miejsce, gdzie możesz skontaktować się z duszpasterzem. Dzisiejszy dyżur rozpoczyna się o godz. 21.00.

Magdalena Fornal, koordynatorka działań Ośrodka Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem uczestniczyła w pierwszej części szkolenia “Dialog motywujący i jego zastosowanie w pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi behawioralnie”. Szkolenie, złożone z trzech części, prowadzone jest w Ośrodku Profilaktyczno-Leczniczym Chorób Zakaźnych i Terapii Uzależnień we Wrocławiu.

Pedagodzy ulicy w Bytomiu proponują dziś swoim podopiecznym m.in. zajęcia squasha, podchody w Parku Miejskim, zajęcia w parafii w Miechowicach i Szkołę Mobilną, która tym razem stacjonuje na podwórku przy ul. Stalowej w Bobrku.

Nasi partnerzy