1.5

Centrum Misji i Ewangelizacji  zaprasza do współpracy w zakresie obsługi audiowizualnej

Nasza oferta obejmuje:

  • Nagłośnienie
  • Oświetlenie
  • Namioty
  • Internetowe transmisje wideo w jakości HD
  • Projektory i ekrany
  • Nagrania wielośladowe zespołów, chórów, orkiestr, lektorów

Zapraszamy do współpracy w czasie organizowanych przez państwa imprez w zakresie obsługi audiowizualnej. Nasze wieloletnie doświadczenie związane z organizowanymi przez nas wydarzeniami, m.in.: koncertami, spektaklami i imprezami, np. takimi jak Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie, skłoniły nas do wyjścia naprzeciw państwa potrzebom w tym zakresie.

Dysponujemy profesjonalnym systemem liniowym renomowanej firmy NAW Audio Performance, który pozwala nagłośnić zarówno nieduże imprezy plenerowe (do 3 000 osób), jak i doskonale sprawdza się w kościołach oraz innych pomieszczeniach o trudnej akustyce. Dysponujemy również  stołem cyfrowym i peryferiami pozwalającymi sprostać wysokim wymaganiom.

Dzięki współpracy z naszymi partnerami oferujemy również profesjonalne oświetlenie oraz sceny z zadaszeniem.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się namioty, które mogą pomieścić od 100 do 2 500 osób.

Dzięki ciągłym inwestycjom i wsparciu lokalnej społeczności od zeszłego roku w naszej ofercie znajduje się również usługa przeprowadzenia transmisji internetowej z organizowanych przez państwa uroczystości w jakości Full HD (1920×1080).

Zapraszamy również do skorzystania z naszego mobilnego studia nagrań. Do tej pory z naszych usług w tym zakresie skorzystali m.in.: Chór Ekumeniczny Wang, Zespół Dzwonków ze Skoczowa, Zespół Dzwonków z Zelowa, Chór parafialny z Mysłowic, Chór parafialny z Wisły-Głębiec, Zespół CME. Nagrywamy również audiobooki, słuchowiska, rozważania oraz reklamy radiowe.

Zapraszamy do współpracy.

Dodatkowe informacje

Kontakt

Marcin Iskrzycki, realizator dźwięku
Centrum Misji i Ewangelizacji
Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP
tel. 603 28 48 68, marcin.iskrzycki@cme.org.pl

Realizacje

 

 

 

 

 

Nagrania

Zapraszamy do skorzystania z naszego mobilnego studia nagrań. Do tej pory z naszych usług w tym zakresie skorzystali m.in.: Chór Ekumeniczny Wang, Zespół Dzwonków ze Skoczowa, Zespół Dzwonków z Zelowa, Chór parafialny z Mysłowic, Chór parafialny z Wisły-Głębiec, Zespół CME. Nagrywamy również audiobooki, słuchowiska, rozważania oraz reklamy radiowe.

Przykładowe realizacje:

Wykonawca: Zespół CME
Koncert zarejestrowany w kościele zielonoświątkowym w Bielsku-Białej

Wykonawca: Zelowskie Dzwonki
Materiał zarejestrowany w kościele w Zelowie

Transmisje AV

Dzięki ciągłym inwestycjom i wsparciu lokalnej społeczności od zeszłego roku w naszej ofercie znajduje się również usługa przeprowadzenia transmisji internetowej z organizowanych przez państwa uroczystości w jakości Full HD (1920×1080).

Zrealizowane transmisje:

Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie
(ze względu na ograniczone możliwości łącza transmisja realizowana w jakości SD)

Nasi partnerzy