Grupa Pedagogów Ulicy

UNO

List do Dzieciątka – prezent dla streetworkera

W tym roku po raz drugi możesz w formularzu wybrać opcję „cegiełka – prezent dla Streetworkera” – co to oznacza?  Zasady są bardzo podobne jak przypadku listów, które do Was – Dzieciątek – piszą dzieci, nasi podopieczni. Jednak tym razem, jeśli wybierzesz wariant prezentu dla Streetworkera to twoim zadaniem nie jest przygotowanie prezentu a wpłacenie cegiełki w wysokości od 10 – 100 zł ( to twój wybór jaką kwotę przekażesz).

Jeśli to zrobisz  otrzymasz list napisany nie dziecięcą rączką a dłońmi dorosłych pedagogów. O co proszą streetworkerzy? O możliwość rozwoju zawodowego.

Wpłacając wybraną przez siebie kwotę cegiełki na prezent dla streetworkera dostaniesz list z marzeniami wszystkich naszych pedagogów: w tym liście każdy z nas z osobna napisze o  konkretnym szkoleniu/ warsztacie / kursie / treningu – spotkaniu, które pomoże nam zdobyć nowe umiejętności, poszerzy wiedzę, pozwoli jeszcze lepiej pracować.

Wszystkie Wasze cegiełki przeznaczone na prezent dla streetworkera podliczymy na koniec akcji i wyślemy Wam wiadomość zwrotną czyje marzenie, dzięki Wam, uda się spełnić i ilu streetworkerów podszkoli swoje umiejętności. Po danym kursie otrzymacie też od nas wiadomość, że Wasze pieniądze nie poszły na marne a zostały sensownie wydane –  na dowód tego prześlemy Wam odpowiednie certyfikaty.

Jesteś ciekawy? Chciałbyś wiedzieć o jakich kursach marzą streetworkerzy z GPU UNO?
Zrób prezent streetworkerowi!