Tydzień Ewangelizacyjny

Dzięgielów | 2-9.07.2023

Pozostałe służby

Techniczni

Wiek: 16+

To grupa pracowników dbająca o przygotowanie infrastruktury i utrzymanie porządku w trakcie Tygodnia. Jeśli lubisz pracę fizyczną, nie boisz się konfrontacji ze stanem publicznych toalet i chcesz stać się częścią tej legendy – wstąp do tej elitarnej jednostki. Trud jest chwilowy, a szacunek ludzi trwa (prawie) nieustannie!

Kawiarenka / Żywieniówka

Lubisz sprawiać, że ludzie się uśmiechają? Dołącz do obsługi Café TE lub Restauracji TE. Jak stwierdził pewien kaznodzieja: Nie ma nic lepszego dla człowieka jak to, żeby jeść i pić, i w tym upatrywać przyjemność w swoim trudzie. […] również to pochodzi z ręki Bożej (Kz 2,24).

UWAGA!

Ze względu na wymogi prawne obowiązujące w naszym kraju, osoby pracujące z żywnością są zobowiązane do posiadania ważnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej. Wymóg ten dotyczy również osób zaangażowanych w służbę żywienia w trakcie TE.
Jeśli nie wiesz jak ją zdobyć, skontaktuj się z nami.
Dane do kontaktu:
Dawid Mrachacz, 
email: dawid.mrachacz@cme.org.pl,
telefon: 693 588 484

Biuro

Tu staniesz się osobą pierwszego kontaktu i źródłem aktualnych informacji o TE. Do twoich zadań będzie należała rejestracja uczestników i prowadzenie biura TE. Adrenalina gwarantowana!:)

Multimedia

To ekipa, która sprawia, że ludzie mogą słuchać i słyszeć. Bóg wykorzystuje tę pracę, by ludzie mogli “spotkać się” na wielu różnych poziomach!

Stoisko “Pomoc dla Afryki”

Wyjątkowa biżuteria, ozdoby, ubrania… Rękodzieło prosto z Afryki – pomóż nam je sprzedać!
Zebrane pieniądze pozwolą nam kupić jedzenie dzięki któremu nasi przyjaciele z Pobe Mengało będą mieli szansę przetrwać czas suszy. Wielu z nich głoduje. W Burkina Faso brakuje jedzenia a to które do nich dociera jest bardzo drogie. Wiele osób liczy na nasze wsparcie. Pomożesz nam?
Stoisko będzie czynne od 2 do 9 lipca w godzinach 14.00-20.30.
Wiek wolontariuszy: 16+

Dalej >>