Tydzień Ewangelizacyjny

Dzięgielów | 30.06 – 07.07.2024

Bilet wsparcia

Bilet wsparcia

Staramy się, by program Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie był przystosowany do jak największej ilości osób. Chcemy, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie inaczej będzie w tym roku. Szeroki wachlarz tematyczny seminariów, wykładów i spotkań ewangelizacyjnych to nasza odpowiedź na zapotrzebowanie, które wielu z was zgłaszało do nas jako organizatorów.

Podobnie jest z koncertami. Staramy się, by były zróżnicowane pod względem stylu oraz by ich przekaz był spójny z przesłaniem Słowa Bożego. Chcemy też, by poziom wykonawców był jak najwyższy.

Od lat dostęp do całego programu TE jest darmowy i w tym roku to również się nie zmieni!

Nie będziemy jednak ukrywać, że organizacja koncertów wymaga dużych nakładów pieniężnych.

Dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą. Jeśli podoba ci się tegoroczny line’up artystów, a do tego lubisz posłuchać dobrej muzyki w zawodowym wykonaniu, cenisz dobry dźwięk i doskonale wiesz „ile to powinno kosztować”, to zachęcamy Cię do wsparcia organizacji koncertów na TE!

Jak to zrobić? Wystarczy, że kupisz „Bilet wsparcia”, czyli bilet cegiełkę, którego wartość ustalasz sam, a cała suma, którą wskażesz, zostanie przekazana na organizację koncertów w trakcie TE.

Możesz też wskazać konkretny zespół lub przekazać kilka dobrych słów do swojego ulubionego artysty.

Już teraz dziękujemy ci za twoje wsparcie!