Grupa Pedagogów Ulicy

UNO

Festiwal Zabawy 2018

Z relacji Barbary Posłusznej:

Wczoraj uczestnicząc w rozpoczęciu roku szkolnego moich podopiecznych, podbiegło do mnie dwóch chłopców wołając: Pani jest z INO UNO CYRK, prawda? Kiedy do nas wrócicie?! Przypomniało mi się, że czas podsumować ten wspaniały i intensywny czas! 3 lata temu postanowiliśmy wprowadzić  motywy przewodnie, to pozwoliło nam zmienić jakość naszego festiwalu. Był już Teatr z recyklingiem, była Wioska Indiańska, a w tym roku wyruszyliśmy w podróż z Cyrkową Trupą. Gdy rozpoczynaliśmy tegoroczną przygodę nie widzieliśmy, że spotkamy tyle cyrkowych talentów! Okazało się, że każdego dnia pomiędzy blokami mijamy wspaniałych magików, fantastycznych żonglerów, zwinnych linoskoczków, gibkich akrobatów, cyrkowych tancerzy i cyrkowe tancerki! A w odkryciu tego pomogła nam nasza wspaniała Trupa, więc pozwólcie, że zanim zostawię Was z filmikiem (za który dziękuję Krzysiowi) podsumowującym ten kolorowy czas podziękuję tym, dzięki którym to mogło się odbyć!

Dziękuję Izie, Karolinie, Jerzemu, Arturowi, Pawłowi Michałowi, Krystianowi, Ani i Kamilowi oraz Justynie i Zuzi za przygotowanie naszych akrobatów i linoskoczków do sportowych zabaw! Za cyrkowe zawody, tory przeszkód i naukę chodzenia na szczudłach.

Przesyłamy duże uściski do Kasi, naszej Kruszynki oraz do Darka, naszego cyrkowego fotografa! Ogromne uśmiechy dla Zuzi, niezastąpionej prawej ręki w fotobudce 😉

Dziękujemy Kasi, Alinie, Pani Zygrydzie i Pani Joli, Kasi i Basi za pomoc w rejestracji oraz bufecie! Przesyłamy uśmiech wdzięczności do Zuzi, Olgi, Marty, Magdalen, Marysi, Agnieszki i Olgi za poprowadzenie cyrkowych gier i zabaw oraz stref z grami XXL!

Ogromne brawa dla naszych warsztatowców -> Grzesiowi i Jarkowi za poprowadzenie warsztatów z Żonglerki, Robertowi za turniej cyrkowych gier, Mateuszowi za ścieżkę sensoryczną, Ilonie za warsztaty plastyczne, Pawłowi za wystrzałowe rakiety, Ani za warsztaty tańca akrobatycznego, Martynce za naukę puszczania ogromnych baniek mydlanych.

Dziękujemy Panu Piotrowi i Pani Ani oraz Oli i Julii za pięknie pomalowane buzie naszych cyrkowców.

I wszystkim, którzy przyczynili się do pomocy organizacyjnej w postaci przekazanych materiałów, pomocy przy zbiórce pluszaków, pożyczeniu materacy oraz filmu oraz za fotorelacje. Dziękujemy firmie S4E za pomoc finansową w organizacji INO UNO CYRKU oraz Bytomskiemu Przedsiębiorstwu Komunalnemu za wodę pitną oraz kurtynę wodą.

“Każdy ma coś, co może dać innym”

Dziękujemy za Wasz czas, za chęci, za energię i talenty! Dziękujemy za każdy wywołany uśmiech na twarzy bytomskich dzieci. Dziękujemy, że mogliśmy stworzyć z Wami INO UNO CYRK 🙂

Zobacz filmik „INO UNO CYRK”!