Tydzień Ewangelizacyjny 2020

4-12 lipca, Dzięgielów

Warsztaty „Pomoc dla Afryki”

  • Wszystkie warsztaty przewidziane są dla młodzieży starszej i dorosłych.
  • Limit miejsc na każdych zajęciach to 15 osób

Poniedziałek – wtorek, 1-2 lipca
Czy języka arabskiego można się nauczyć?
Czy języka arabskiego można się nauczyć? Tak, można! Zapraszam na dwudniowe warsztaty z języka arabskiego gdzie poznamy alfabet, cyfry, pisownie i kilka podstawowych zwrotów. Drugie zajęcia będą kontynuacją pierwszych więc zachęcam do uczestniczenia w obu. Więc, hashofku henek?
Prowadząca: Ania Pinkas – pielęgniarka pracująca w szpitalu w Aswanie, w Egipcie

Środa, 3 lipca
Kartki miłością wyszywane
Co prawda szkoła już od jakiegoś czasu jest za nami, a dziś przed nami wyzwanie z matematyki!!! Trzeba będzie liczyć!!! Tylko do 10, więc może jakoś to przełkniecie. O hafcie matematycznym i możliwości stworzenia przy jego pomocy naprawdę niepowtarzalnych kartek słów tylko kilka a potem igły w ruch!

Czwartek, 4 lipca
Wiosna, lato, jesień, zima – każda pora jest możliwa, by ją zakląć i zatrzymać
Dziś będziemy robić wianki – ozdoby, dekoracje na okno, drzwi, ścianę itp. Wystarczy trochę wyobraźni, różnych materiałów i naprawdę można stworzyć coś wyjątkowego, co ucieszy nie tylko nasze oko.
Prowadząca: Ola Gołuszko – pasjonatka pracy z dziećmi, lubi czytać i hobbystycznie parać się rękodziełem artystycznym. Żona i mama czwórki dzieci.

Piątek, 5 lipca
Zielony zawrót głowy
Czy kompozycje kwiatowe mogą być nudne? Mogą, ale… nie muszą! Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli samodzielnie stworzyć kwiatowe cuda. Lubisz kwiaty? Te warsztaty są dla Ciebie!
Prowadząca: Rut Broniewska, florystka, terapeutka, twórca niezapomnianych kompozycji kwiatowych

Sobota, 6 lipca
Gwiazdka z korali
Tytuł właściwie mówi wszystko. Każdy, komu nie brak dobrych chęci i odrobiny cierpliwości, odkryje w sobie artystę
Prowadząca: Agnieszka Suszka, żona, mama nastolatki i przedszkolaka. Zawodowo pracownik socjalny w MOPS. Wieloletni nauczyciel szkółki niedzielnej, współorganizatorka spotkań dla kobiet w parafii ewangelicko-augsburskiej w Wiśle Centrum.