Tydzień Ewangelizacyjny

Dzięgielów, 30 czerwca ‒ 8 lipca 2018

#młodzi

Masz 12+ i twierdzisz, że Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie to nie dla Ciebie? Pora to zmienić!

Mamy specjalny program przygotowany przez młodych dla młodych!
Dołącz do TE #młodzi i bądź z nami od 30 czerwca do 8 lipca w Dzięgielowie!

Kto się za tym kryje??

Marek Michalik!
Miłośnik dronów, drukarek 3D i innych nowinek technologicznych. Gra nie tylko na nerwach i czasem coś zaśpiewa, i to jak!

Łukasz Ostruszka!
Uwielbia czytać i pisać oraz… pisać i czytać. Nowe technologie uważa za błogosławieństwo i przekleństwo jednocześnie. Lubi koszykówkę, włoską kuchnię i kawę pod każdą postacią, to chyba liofilizowaną też!

Tymek Bujok!
Fineasz i Ferb w jednym. Słucha Nyan Cat; hciałby być dobry w Minecrafta, ale nie jest. Jaki z niego ksiądz, każdy widzi. Robi, co potrafi. To, czego nie potrafi, też niestety robi…

Piotrek Sztwiertnia!
Fan FC Barcelony i sportu, Xboxa, pędzi przez życie. Kiedyś więcej śpiewał, teraz więcej gada – w każdym razie próbuje zachęcać ludzi do naśladowania Chrystusa na 100%. Coraz mocniej zakochany w swojej żonie.

Jadzia Rucka!
Jak mówił pieśniarz „Śpiewam, tańczę i jem pomarańcze”. Nie ma jedzenia bez oglądania Netflixa, nie ma weekendu bez spotkania ze znajomymi i nie ma sprzątania bez muzyki na fulla. Co chwile wymyślam sobie jakieś nowe zajęcie a potem udaję, że wszystko ogarniam, Lays’y Strong zawsze na plus i najchętniej chodziłabym non stop w śpiworze.

Monia Cieślar!
Dzięgielowianka, posmakowała wolontariatu w prawie każdej służbie na TED. Mogłaby wydać serię dzienników na ten temat. Dlaczego jeszcze tego nie zrobiła!? Pracuje z Grupą Pedagogów Ulicy UNO, dziećmi i młodzieżą, z którymi rozmawia o życiu i śmierci, o tym co po i pomiędzy. Jest żoną i mamą dwóch dziewczynek, w związku z tym nigdy się nie nudzi, choć czasem by chciała…

Ela Danel-Firla!
Cyferki i finanse nie są jej obce, inspirują ją osoby, których cele to realizacja marzeń; turystka – najchętniej zagląda tylko do miejsc jeszcze nie znanych.

Stefan Marcin Podżorski!
Pasjonuje go zwycięska rywalizacja, dlatego najczęściej gra sam ze sobą – w puzzle. Kibic reprezentacji Polski, Barcelony, Victorii Hażlach i drużyny Avengers’ów. Jako ksiądz lubi zadawać trudne pytania do pomyślenia.

Arek Raszka!
OMC duchowny, mąż, amator sportu. Miłośnik „Władcy Pierścieni” – do tego stopnia, że czasem w upalne dni wydaje mu się, że dwóch hobbitów wrzuca pierścień do jego pokoju! Kawuje i herbatkuje bez ograniczeń i bez oporów – zawsze jednak w doborowym towarzystwie!