Tydzień Ewangelizacyjny

4-11 lipca 2021 online

Księgarnia Warto poleca!

Na piąty i szósty dzień TE mamy propozycję książek: Co z tym małżeństwem oraz Pan Bóg pyta

Czy są możliwe relacje małżeńskie bez miłości? Być może masz swoje przemyślenia i doświadczenia. Bóg, który jest miłością zaplanował relację pomiędzy jedną kobietą i jednym mężczyzną w akcie stworzenia i uznał ją za dobrą. Obraz małżeństwa według Bożego planu znajdziesz w książce Co z tym małżeństwem.

A jeśli mierzysz się ze sobą? Przeżywasz odrzucenie, poczucie winy, niepowodzenia… Zajrzyj koniecznie do Pan Bóg pyta, gdzie stawiane są pytania i udzielane odpowiedzi, które pomagają w poznawaniu Boga.

W czwartym i piątym dniu TE prezentujemy Dla Jego chwały oraz Przebudzenie łaski 

Czy nie bywa tak, że żyjemy tylko dla siebie i chcemy mieć prawie zawsze rację? Jednak to nie jest Boży plan dla naszego życia i tego właśnie dowiesz się z tej książki. Jaki więc kierunek obrać, żeby oddawać chwałę tylko Jezusowi? Dowiesz się czytając Dla Jego chwały.

Czym jest łaska? To cud okazany przez Boga, na który nie zasłużyliśmy i za który nigdy nie będziemy w stanie odpłacić. Chcesz poznać jej głębię, aby żyć nią na co dzień? Jeżeli tak, to ta książka Przebudzenie łaski może Ci w tym pomóc.

W drugim i trzecim dniu TE proponujemy Domy dla bezdomnych oraz  Z Jezusem przez Biblię

Pragniesz dobra? Możesz wiele nauczyć się od Matki Ewy. Dla niej dobrem było codzienne niesienie pomocy najmniejszym. Przeczytaj i zainspiruj się, ile dobra możesz uczynić Ty! Szczęście to być blisko Boga, dlatego warto już najmłodszym przekazywać tę prawdę. Pomocne w tym mogą być te dwie książki, które inspirują do odkrywania Jezusa w centrum Bożego planu zbawienia.

W pierwszym dniu TE polecamy Czerwoną nić!

Czy jest możliwe znalezienie spójnego nauczania w Biblii? W tej książce możesz wyruszyć w podróż po jej kartach, odkrywając Boży plan zbawienia, który stanowi rdzeń całego Pisma Świętego i jest jego „czerwoną nicią”.