Tydzień Ewangelizacyjny 2020

4-12 lipca, Dzięgielów

W czym potrzebujemy pomocy?

Jako wolontariusz i wolontariuszka masz możliwość zaangażowania się w pracę różnych służb. Ich listę i krótki opis znajdziesz poniżej. Część z wymienionych służb w formularzu zgłoszeniowym została umieszczona w kategorii „Pozostałe”. Jeśli współpracujesz z nami po raz pierwszy i chcesz zaangażować się w tej właśnie kategorii, wypełnij zgłoszenie, zaznacz „Pozostałe” i w uwagach wpisz nazwę służby, do której chcesz się zapisać. Opiekun danej służby skontaktuje się z Tobą i przeprowadzi krótką i miłą rozmowę kwalifikacyjną.

Dzieci 3–6 lat, dzieci 7–11 lat

Ktoś kiedyś powiedział, że nie ma innego Ducha Świętego dla dorosłych i innego dla dzieci. Chociaż brzmi to osobliwie, dla nas oznacza to, że spotkania ewangelizacyjne dla dzieci mają tę samą rangę, co dla dorosłych. Właśnie dlatego potrzebujemy Twojej pomocy w prowadzeniu spotkań ewangelizacyjnych dla dzieci w poszczególnych grupach wiekowych. Praca w tych służbach odbywa się codziennie od 4 do 12 lipca w godzinach 16.00−19.30. Zakres obowiązków wolontariusza ustalają opiekunowie poszczególnych grup

Szkółka dla dzieci

To niedzielne nabożeństwo dla dzieci. Liczymy na Twoją pomoc w jego poprowadzeniu 5 i 12 lipca w godzinach 9.30–12.30.

Cykl dla dzieci

Odbywa się równolegle do porannego wykładu, który skierowany jest w głównej mierze do dorosłych. Myśląc o najmłodszych uczestnikach TE, prosimy o pomoc w organizacji tych zajęć, które odbywają się codziennie od 6 do 11 lipca w godz. 10.45–12.30.

Strefa dzieci

Codziennie od 4 do 12 lipca w godzinach 14.45–16.45 chcemy stworzyć dzieciom w wieku 5–10 lat okazję do uczestniczenia w zajęciach sportowych, grach i zabawach. Pracując w tej służbie możesz połączyć przyjemne z pożytecznym.

Techniczni

To grupa pracowników dbająca o przygotowanie infrastruktury i utrzymanie porządku w trakcie Tygodnia. Jeśli lubisz pracę fizyczną, nie boisz się konfrontacji ze stanem publicznych toalet i chcesz stać się częścią tej legendy – wstąp do tej elitarnej jednostki. Trud jest chwilowy, a szacunek ludzi jest (prawie) nieustanny!

Kawiarenka / Żywieniówka

Lubisz wywoływać uśmiech? Dołącz do obsługi Café TE lub Restauracji TE. Jak stwierdza kaznodzieja: Nie ma nic lepszego dla człowieka jak to, żeby jeść i pić, i w tym upatrywać przyjemność w swoim trudzie. (…) również to pochodzi z ręki Bożej (Kz 2,24).

#młodzi

Czy mówi Ci coś skrót KWM? Koneserka Wyczesanej Młodzieży, czyli Katarzyna Wesner-Macura. Współpracuj w niesamowitym zespole z tą niesamowitą liderką! Do ogarnięcia: strefa gier, sport, warsztaty, seminaria oraz spotkania o godzinie 17.00.

Biuro

Pomoc w rejestracji uczestników i prowadzeniu biura TE, udzielanie aktualnych informacji, adrenalina i niezapomniana przygoda. A dodatkowo praca pod troskliwymi skrzydłami Pauliny Gumpert Obst.

Multimedia

To legendarna ekipa, która sprawia, że ludzie mogą słuchać i słyszeć. Bóg wykorzystuje tę pracę, by ludzie mogli usłyszeć i żyć w wolności.