TED 2021

4-11 lipca | Dzięgielów

Wolontariuszko! Wolontariuszu!

Cieszymy się, że chcesz nam pomóc w organizacji 72. Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie! Tak, wiemy, COVID, nie wiadomo jak będzie, boimy się o swoje życie, życie swoich bliskich, trudno cokolwiek zaplanować… Ponieważ jednak musieliśmy podjąć decyzję, postanowiliśmy spróbować przygotować Tydzień Ewangelizacyjny w formie stacjonarnej (pod namiotami), choć z nieco okrojonym programem. Czeka nas wiele wyzwań, pytań i modlitw z prośbami o wsparcie. Będziemy zaszczyceni i zachęceni, jeśli zdecydujesz się podjąć wyzwanie i pomóc nam w organizacji i przeprowadzeniu Tygodnia w warunkach i na zasadach, które będą obowiązywać w lipcu.

Dzięki Twojej pracy wielu ludzi będzie mogło w trudnym czasie usłyszeć Boże Słowo, poznać Jezusa Chrystusa i zmieniać swoje życie. Zaangażowanie w wolontariat na Tygodniu jest znaczącym wkładem w życie duchowe jego uczestników.

Przeczytaj uważnie poniższe informacje. Szczególnie istotne są Informacje podstawowe. Jeśli nie jesteś w stanie zaakceptować któregoś punktu, nie wypełniaj formularza zgłoszeniowego. W zamian wesprzyj nas modlitwą, dobrym słowem lub finansowo.

Wypełnij rzetelnie formularz zgłoszeniowy. To usprawni naszą współpracę i zaoszczędzi wiele Twojego i naszego czasu. Dziękujemy. Do zobaczenia w Dzięgielowie!

Ekipa CME