Nikt. Tylko Bóg 

Znasz Boga? Jego cechy? Wiesz, że jest samoistny, samowystarczalny, wieczny, niezmienny, wszechobecny, wszechwiedzący, wszechmocny, suwerenny, nieskończony i niepojęty? My tacy nie jesteśmy, nasze ograniczenia są zamierzone. Nigdy nie zostaliśmy stworzeni, aby być Bogiem, ale u podstaw każdego grzechu leży nasze buntownicze pragnienie posiadania cech, które właściwe są tylko Jemu. Wzywając do przyjęcia naszej skończoności jako sposobu na uwielbienie bezgranicznej mocy Boga, Jen Wilkin zaprasza nas do świętowania wolności, która przychodzi, gdy odpuszczamy, pozwalając Bogu być Bogiem.

Co jeśli Bóg ma inny plan? Jak odnaleźć nadzieję, kiedy życie przybierze nieoczekiwany obrót? Co jeśli… nagle wszystko stracisz, oszuka cię przyjaciel, zmagasz się z poważną chorobą, albo twój szef traktuje cię niesprawiedliwie i lekceważąco?
Jako ludzie wierzący żyjemy na froncie wojny duchowej. Życie stawia nam wiele trudnych pytań. Możemy udawać, że one nas nie dotyczą i bujać w obłokach, albo się z nimi zmierzyć, aby mocno stanąć nogami na ziemi.
Ta książka pokazuje czytelnikowi, że w Biblii znajdziemy odpowiedź na nasze pytania. Można się z niej wiele nauczyć. Warto po nią sięgnąć na progu nowego roku.

Często jako rodzice, dziadkowie szukamy wartościowych pozycji dla naszych dzieci, aby rozwijać w nich poznanie Boga.
Co mają ze sobą wspólnego biblijni bohaterowie i dzieci? Okazuje się, że wielkie postacie Biblii często zmagały się z tymi samymi problemami, co nasi najmłodsi. Estera, Dawid, Abraham, Jakub, Samuel, Samson, Mojżesz, Jozue, Noe i Daniel pomogą dzieciom zrozumieć, jak radzić sobie z kompleksami, strachem, zazdrością, a także jak ważne jest pomaganie innym czy świętowanie niedzieli. Wspaniałym dodatkiem do książki Opowieści pełne treści jest płyta z pięknymi piosenkami, dzięki którym treść tych ponadczasowych historii ożyje i stanie się bliska. 

Polecamy  również – Biblię dla dzieci 7+ – kolorowe wydanie najważniejszych historii ze Starego i Nowego Testamentu w formie 160 zagadek. Udostępnione w książce odpowiedzi, pomogą utrwalić wiedzę. 

Biblia szukaj i znajdź to 46 krótkich historii biblijnych dla Twojego dziecka. Pięknie ilustrowane wydanie inspiruje do poznawania bohaterów biblijnych. Książka zawiera także zadania do wykonania, które pomogą lepiej zapamiętać Boże Słowo. 

Kup teraz:

Kup teraz

42 zł

 

Kup teraz

29,95 zł

 

Kup teraz

29,90 zł

 

Kup teraz

25,95 zł

 

 

 

 


Nasi partnerzy