Joanna Smajdor & Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective

Joanna Smajdor – wokalistka, pianistka, absolwentka wydziału jazzu i muzyki rozrywkowej na AM w Katowicach. Laureatka wielu prestiżowych konkursów wokalnych m.in. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, Festiwalu Ballady i Piosenki Filmowej. Od kilku lat aktywnie koncertuje współpracując z topowymi artystami polskiej sceny muzycznej.

https://www.facebook.com/smajdor.joanna/

Orkiestra to energetyczny zespół, który tworzą młodzi muzycy regionu śląskiego. Od 2010 roku zachwyca publiczność swoim entuzjazmem i profesjonalizmem, odnajdując się zarówno w repertuarze muzyki klasycznej, jak i w brzmieniach rozrywkowych. O jego wszechstronności świadczy szeroki przekrój artystów, z którymi dzielił scenę, byli to m.in.: Marcin Wyrostek, Andrzej Piaseczny, Łukasz Zagrobelny, Natalia Niemen, Ewa Uryga, Grażyna Brodzińska, zespół Universe, Kasia Wilk, Beata Bednarz, Igor Herbut, Stanisław Soyka, Robert Janowski i inni. Orkiestra angażuje się także w projekty studyjne bierze udział w festiwalach, projektach edukacyjnych, wszelkiego rodzaju galach i wydarzeniach kulturalnych, zapewnia oprawę muzyczną jubileuszy i eventów dużych instytucji jak i firm. W ostatnim czasie zrealizowała dwie wielkie trasy ogólnopolskie: Kalejdoskop z Andrzejem Piasecznym (2015/2016) oraz trasę Orkiestra Złotych Przebojów (2017) z Nataszą Urbańską, Małgorzatą Ostrowską, Felicjanem Andrzejczakiem i Mateuszem Ziółko. W 2019 roku orkiestra jest w trasie koncertowej Maria Magdalena All is one tour Justyny Steczkowskiej w 20 największych miastach Polski.

https://www.facebook.com/OKSAC/

Orkiestrę poprowadzi MATEUSZ WALACH – młody aranżer i kompozytor oraz jej założyciel. To będzie prawdziwa zmiksowana uczta muzyczna dla niejednego wrażliwego ucha i serca.

http://mateuszwalach.com/