1.5

Mgliste poranki i wieczory, coraz krótsze dni, coraz dotkliwsze ciemności i chłody nastrajają nas listopadową porą nostalgicznie, sprawiają, że bywamy senni. W tym roku dodatkowo doskwierają nam utrudnienia związane z pandemią. Ale w niedzielę usłyszeliśmy słowa apostoła: Wy wszyscy synami światłości jesteście i synami dnia. Nie należymy do nocy ani do ciemności. Przeto nie śpijmy jak inni, lecz czuwajmy i bądźmy trzeźwi /1 Tes 5,5-6/.

Postanowiliśmy, wcześniej niż w latach ubiegłych, zaprosić wszystkich do wspólnej modlitwy o Tydzień Ewangelizacyjny, który zaplanowany jest na 4–11 lipca 2021 roku.

Naszym pragnieniem jest, by kolejny Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie, w jakiejkolwiek formie uda się go przeprowadzić, był dla wszystkich uczestników, organizatorów, wolontariuszy, gości, czasem szczególnym, w którym można doświadczać Bożej obecności, miłości i akceptacji. Aby było to możliwe niezbędna jest modlitwa, modlitwa wstawiennicza, by Dobry Bóg mógł się do tego dzieła przyznać i wziąć sobie chwałę z wszystkiego co będzie się działo.

Prosimy Was serdecznie o modlitwę przyczynną, wstawienniczą:

Zapraszamy Was także do modlitwy dziękczynnej, bo naprawdę mamy za co dziękować!

Zachęcajmy się wzajemnie słowami apostoła narodów, zapisanymi w 1 Tes 5,8-9: My zaś, którzy należymy do dnia, bądźmy trzeźwi, przywdziawszy pancerz wiary i miłości oraz przyłbicę nadziei zbawienia. Gdyż Bóg nie przeznaczył nas na gniew, lecz na osiągnięcie zbawienia przez Pana naszego Jezusa Chrystusa.

 

Niech Pan Bóg da Ci pokój i radość z przebywania w Jego obecności!

Nasi partnerzy