Co u nas?

W Dzięgielowie odbywa się kolejny zjazd słuchaczy Szkoły Biblijnej. Dziś cały dzień poświęcamy na wykłady o Ewangeliach. Zajęcia prowadzi ks. Adam Podżorski.

Księgarnia „Warto” poleca „Moja Biblia. Kropka do kropki. Boże Narodzenie”, czyli książeczkę dla dzieci powyżej 6 roku życia, która jest ciekawym sposobem na poznawanie Biblii i kreatywną zabawę.

O godz. 18.00 w kościele Eben-Ezer w Dzięgielowie rozpocznie się Wieczór Chwały. Wystąpi zespół Synogarlica, a Słowo wygłosi ks. Łukasz Stachelek.

ZAMIEŃ ZWYKŁY NA INNY

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Odrobiona lekcja

To zdjęcie zrobiłam swoją pierwszą lustrzanką.

czytaj więcej

ChTI zaprasza

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) chce docierać do dzieci, młodzieży i osób dorosłych w celu poprawy jakości ich życia.
Poprawa ta ma ścisły związek z potrzebami duchowymi, naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Polecamy w naszej księgarni

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Kształcenie wrażliwości kulturowo-religijnej wolontariuszy w towarzyszeniu imigrantom i uchodźcom

Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Nasi partnerzy