Co u nas?

Wszystkim Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia w dniu ich święta! Dużo zdrowia, błogosławieństwa Bożego i pogody ducha w otoczeniu wnuków – dużych i małych!

Jesteśmy zwarci i gotowi! Już za dwa dni odbędzie się spotkanie promujące polską wersję serialu animowanego „Życie Marcina Lutra” w warszawskim kinie Muranów. Można rezerwować bilety!

Pracujemy nad programem kursu wychowawcy, który odbędzie się w CME w maju, a także nad Tygodniem Ewangelizacyjnym w Dzięgielowie.

Ostatnia szansa, by zgłosić się na Ewangelicki Bal Młodzieży w  Brennej. Polecamy, zachęcamy, wybieramy się osobiście. Szczegóły na facebooku.

TRANSMITUJ PROCHRIST 2019

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Co się stało?

Czekam z nadzieją, że to Nowe okaże się przynajmniej dobre, a może nawet lepsze od Starego.

czytaj więcej

Życie Marcina Lutra

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Podwórka bez przemocy – program z zakresu pedagogiki podwórkowej w rejonie Bobrka, Rozbarku i Śródmieścia

Nasi partnerzy