Co u nas?

13. Tydzień Ewangelizacyjny w Zelowie dobiega końca. Rodzina – ciężar czy ostoja? to pytanie zada słuchaczom prowadząca dzisiejsze seminarium Aleksandra Błahut-Kowalczyk, teolożka, eseistka i poetka (godz. 17.00). Spotkanie ewangelizacyjne z ks. dr. Grzegorzem Olkiem zajmie kwestia wiary wobec upływu czasu, a na koncercie wystąpi grupa Warsaw Worship Team (godz. 19.00). Są to ostatnie punkty programu tegorocznego TEZ.

W parafiach ewangelickich w Rypinie, Skoczowie, Radomiu, Jeleniej Górze/Cieplicach, Poznaniu, Brennej/Górkach oraz w Gliwicach trwają Półkolonie z językiem angielskim z udziałem amerykańskich wolontariuszy z Lutheran Church Missouri Synod.

Bóg podnosi do godności synowskiej każdego, kto jest gotowy przyznać się do swych słabości, duchowego głodu i potrzeby szczęścia. Nie wierzysz? Przeczytaj „Jezus naszą szansą” Wilhelma Buscha.

 

15–21 lipca – zapraszamy na Tydzień Ewangelizacyjny w Zelowie

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Chciałabym wierzyć

Czułam się jak małpa na linie, kołysałam się z jednej strony na drugą.

czytaj więcej

ChTI zaprasza

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Nasi partnerzy