Co u nas?

Gorąco zapraszamy na Rodzinne Spotkanie Świąteczne! Bilet można zakupić online TUTAJ, a także w księgarni „Warto” w Cieszynie lub w teatrze, pół godziny przed spotkaniem.

Dzieci z Rozbarku i Karbia, podopieczni naszych streetworkerów w Bytomiu, wybierają się dziś na krytą pływalnię. Natomiast jutro jedna z grup będzie mieć zajęcia z psychologiem.

Do 5 stycznia czekamy na wnioski o dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży w ramach naszego funduszu „Daj dzieciom nadzieję”.

RODZINNE SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Być piękną kobietą

Choroba uświadomiła mi, że tylko Bóg ma kontrolę nad wszystkim.

czytaj więcej

ChTI zaprasza

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Podwórka bez przemocy – program z zakresu pedagogiki podwórkowej w rejonie Bobrka, Rozbarku i Śródmieścia

Nasi partnerzy