Co u nas?

Praca fizyczna związana z przygotowaniem, utrzymaniem i uporządkowaniem całej infrastruktury potrzebnej podczas Tygodnia Ewangelizacyjnego, pomoc w organizacji zajęć sportowych dla dzieci – to tylko niektóre z możliwości pracy dla wolontariuszy podczas Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie. Przeczytaj formularz i zaangażuj się!

W Bytomiu Grupa Pedagogów Ulicy prowadzi dziś drugi dzień szkolenia pt. „Szkoła inna niż wszystkie” dla przyszłych wolontariuszy Szkoły Mobilnej. Tematem zajęć jest metodologia i narzędzia pracy streetworkera.

Mariola i Roman Fengerowie uczestniczą w konferencji dotyczącej przebaczania, która odbywa się w Wiśle Czarnem, a od 17.00 będą prowadzić spotkanie na kursie przedmałżeńskim w Skoczowie.

Jutro niedziela Judica

7 TYGODNI BEZ. Z CZEGO REZYGNUJESZ?

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Rozmowy z dziećmi

A dlaczego ten krzew jest winny?

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Nasi partnerzy