Co u nas?

Nasza pomoc dotarła do Burkina Faso. Wsparciem finansowym udało się objąć 32 rodziny, które musiały uchodzić z Pobe Mengao. To łącznie 850 osób. Dotarł do nich dr Lucjan Buchalik – współpracujący z Lidią Żur, koordynatorką projektu Pomoc dla Afryki.

Wierzę, że będziesz mógł spotkać się z Chrystusem osobiście – pastor Leszek Mocha zaprasza na ProChrist 2019. To już w przyszłym tygodniu!

Do końca marca przyjmujemy zapisy na Warsztaty Umiejętności Duszpasterskich stworzone z myślą o pogłębieniu umiejętności osób, których służba lub praca to częsty, bezpośredni kontakt z innymi ludźmi.

WIECZORY O BOGU I O TOBIE. NIEWIARYGODNE? SPRAWDŹ 28-30 MARCA!

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Z szybkością ponaddźwiękową

Nie możesz nie robić tego, co jest twoim darem, bo „ciągnie cię do tego, jak pijoka do gospody”.

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Podwórka bez przemocy – program z zakresu pedagogiki podwórkowej w rejonie Bobrka, Rozbarku i Śródmieścia

Nasi partnerzy