Co u nas?

Na miłość Boga nie można i nie trzeba sobie zasługiwać. Zapraszamy do refleksji i modlitwy, aby 11 i pół miesiąca, które przed nami, były zwycięskie.

Animatorka Katarzyna Wesner-Macura przygotowuje się do jutrzejszego spotkania w Ustroniu, gdzie przy udziale księży i młodzieży rozpoczynają się prace organizacyjne i programowe dotyczące Bezsennej nocy 2018. Impreza odbędzie się 31 kwietnia, właśnie w Ustroniu.

Dzisiejsze spotkanie autorskie z Lidią Czyż w Pawłowicach rozpocznie się o godz. 17.00 w czytelni gminnej biblioteki publicznej, a my możemy już zdradzić, że w Wydawnictwie Warto pracujemy nad redakcją kolejnej powieści tej autorki.

Koniecznie odwiedź naszą księgarnię „Warto” przed Dniem Babci i Dniem Dziadka.

NOWOROCZNA NIESPODZIANKA DLA ANI

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Co jest ważne w życiu?

Jestem przekonana, że upływający czas nie powinien zmieniać naszego podejścia do życia, do tego, o czym marzymy, jakie plany mamy.

czytaj więcej

Uśmiechnij się – WM500+

Więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) chce docierać do dzieci, młodzieży i osób dorosłych w celu poprawy jakości ich życia.
Poprawa ta ma ścisły związek z potrzebami duchowymi, naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Polecamy w naszej księgarni

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Kształcenie wrażliwości kulturowo-religijnej wolontariuszy w towarzyszeniu imigrantom i uchodźcom

Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Nasi partnerzy