Co u nas?

14-letni Michał ze wspólnoty luterańskiej w Grodnie z radością czeka na Boże Narodzenie. Chłopiec, chorujący na dziecięce porażenie mózgowe, uczy się w domu i nie rezygnuje z marzeń, tak jak inni jego rówieśnicy, do których mogą trafić paczki z naszej akcji „Prezent pod choinkę”. Gorąco namawiamy do udziału!

Barbara Szczuka w Świętochłowicach 4 listopada, Aleksandra Błahut-Kowalczyk i Mariola Fenger w Dzięgielowie 11 listopada – w najbliższym czasie organizujemy dwa otwarte spotkania dla kobiet.

O godz. 16.00 w Dzięgielowie spotyka się Grupa Programowa Tygodnia Ewangelizacyjnego.

Gdzie w najbliższym czasie będzie można spotkać się i porozmawiać z Lidią Czyż? Zobacz „Terminarz spotkań w 2017”.

Z biletem w cenie... 500 groszy do teatru?

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Nie jestem dobry

…spaczony rozum ludzki pomija to, co oczywiście stoi mu przed oczami i twierdzi, że natura ludzka jest dobra, choć codziennie widać, jak wiele potworności dzieje się za sprawą ludzi.

czytaj więcej

ChTI zaprasza

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) chce docierać do dzieci, młodzieży i osób dorosłych w celu poprawy jakości ich życia.
Poprawa ta ma ścisły związek z potrzebami duchowymi, naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do: odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Polecamy w naszej księgarni

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Kształcenie wrażliwości kulturowo-religijnej wolontariuszy w towarzyszeniu imigrantom i uchodźcom

Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Nasi partnerzy