Co u nas?

Tydzień Ewangelizacyjny w Zelowie powoli zbliża się do końca. Dziś i juto od godz. 9.30 zapraszamy dzieci na pókolonie pod hasłem „Poszukiwacze skarbów”. O godz. 17.00 rozpocznie się spotkanie z Pawłem Matwiejczukiem pt.  „Czy ewangelicyzm (o)broni się przed mitem Polaka katolika?”. O 19.00 ewangelista Marek Cieślar będzie mówił o pokoju, a wieczór uświetni występ Zelowskich dzwonków.

W Domu Wczasowym „W Potoku” w Wiśle-Głębcach o godz. 20.00 rozpocznie się spotkanie z Anią Pinkas, naszą pielęgniarką pracującą w chrześcijańskim szpitalu w Asuanie. Na prelekcję zaproszono dzieci – uczestników obozu wspinaczkowego.

25 lipca w Dzięgielowie   rozpocznie się pierwsza część szkolenia z zakresu pracy z dziećmi.

W Wydawnictwie Warto pracujemy nad „Okruchami Słowa” czyli książką, postyllą zmarłego krakowskiego duchownego – ks. Romana Miklera.

Poznań, Warszawa, Dzięgielów – nowe edycje kursów duszpasterskich

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Dziewczyna, która podarowała mi swoją historię

Nie patrzyła w oczy, rzadko odpowiadała na pytania. Unikała towarzystwa, choć w miejscu, w którym przebywała, było to niezwykle trudne.

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) chce docierać do dzieci, młodzieży i osób dorosłych w celu poprawy jakości ich życia.
Poprawa ta ma ścisły związek z potrzebami duchowymi, naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do: odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Polecamy w naszej księgarni

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Kształcenie wrażliwości kulturowo-religijnej wolontariuszy w towarzyszeniu imigrantom i uchodźcom

Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Nasi partnerzy