Co u nas?

Paczka wirtualna to dobry sposób, by włączyć się do akcji „Prezent pod choinkę 2018” w ostatni dzień, gdy jest to jeszcze możliwe, czyli właśnie dziś! Gorąco zachęcamy, bo „więcej szczęścia jest w dawaniu niż w braniu”!

Nasza animatorka, Katarzyna Wesner-Macura uczestniczy w konferencji „Dziecko a świat przemocy” organizowanej przez Powiatowy Ośrodek Wsparcia dla Osób Dotkniętych Przemocą w Rodzinie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Cieszynie. Konferencja dotyczy ochrony najmłodszych przed zróżnicowanymi formami krzywdzenia, jak również skutków doświadczania przemocy.

O godz. 11.00 rozpoczynamy Spotkanie biblijne w parafii ewangelickiej w Tychach. O Liście do Rzymian mówić będzie Roman Fenger. Refleksję z poprzedniego spotkania można przeczytać TU.

W Wydawnictwie Warto przygotowujemy okładkę do nowego słuchowiska „Zwierzątka z polany” w reż. Jerzego Latosa. Premiera tuż, tuż.

 

 

WZNOWIENIE POLSKIEGO WYDANIA LUTRA

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Odrobiona lekcja

To zdjęcie zrobiłam swoją pierwszą lustrzanką.

czytaj więcej

ChTI zaprasza

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) chce docierać do dzieci, młodzieży i osób dorosłych w celu poprawy jakości ich życia.
Poprawa ta ma ścisły związek z potrzebami duchowymi, naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Polecamy w naszej księgarni

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Kształcenie wrażliwości kulturowo-religijnej wolontariuszy w towarzyszeniu imigrantom i uchodźcom

Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Nasi partnerzy