Co u nas?

Dziś siódma niedziela po Trójcy Świętej. Bądźcie tej samej myśli, miejcie tę samą miłość, bądźcie zgodni w Duchu – oto trzy ważne wyzwania, które znajdujemy w dzisiejszym fragmencie listu Apostoła Pawła do Filipian. Więcej na www.egzegeza.pl.

O godz. 11.00 nabożeństwem z Wieczerzą Pańską rozpoczynamy 13. Tydzień Ewangelizacyjny w Zelowie. Kazanie wygłosi ks. bp Jerzy Samiec. O godz. 14.00 rozpocznie się panel dyskusyjny pt. „Gdzie jesteśmy jako protestanci w stulecie odzyskania niepodległości?” z udziałem biskupów: Marka Izdebskiego, Jerzego Samca, Jana Cieślara,
prezesa konsystorza Witolda Brodzińskiego i prof. Jarosława Płuciennika.

Na popołudniowym (godz. 15.30) „Koncercie z newsem” w Zelowie wystąpią Paulina i Szymon Stateczni z zespołem. Usłyszymy głównie psalmy w języku hebrajskim oraz tradycyjne melodie hebrajskie w wersji instrumentalnej.

15–21 lipca – zapraszamy na Tydzień Ewangelizacyjny w Zelowie

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Chciałabym wierzyć

Czułam się jak małpa na linie, kołysałam się z jednej strony na drugą.

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Nasi partnerzy