Co u nas?

Na czym polegała odnaleziona w Reformacji wolność? — to pierwsze pytanie, które postawił podczas swoich mrągowskich seminariów, dr Jerzy Sojka na Tygodniu Ewangelizacyjnym w Mrągowie. Dziś prowadzący skoncentruje się na autorytecie Pisma, na tym czym jest Słowo Boże, jak je wykładać, jak i po co je tłumaczyć. Początek — godz. 16.00.

Tydzień Ewangelizacyjny w Mrągowie to także codzienne, o godz. 17.30, Spotkania ewangelizacyjne dla młodzieży i dorosłych. Dziś ks. Marek Jerzy Uglorz będzie mówił m. in. o tym, że każdy z nas potrzebuje anioła, który z ofiary losu czyni prawdziwą ofiarę miłości. Motywem przewodnim jest: 1 Księga Mojżeszowa 22,1-18.

Dla dzieci podczas TE w Mrągowie, od dziś do soboty, 26 sierpnia codziennie proponujemy warsztaty artystyczne, zamek do skakania i spotkania ze Słowem Bożym.

 

 

Grupy wsparcia w Gliwicach i Dzięgielowie

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Dziewczyna, która podarowała mi swoją historię

Nie patrzyła w oczy, rzadko odpowiadała na pytania. Unikała towarzystwa, choć w miejscu, w którym przebywała, było to niezwykle trudne.

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) chce docierać do dzieci, młodzieży i osób dorosłych w celu poprawy jakości ich życia.
Poprawa ta ma ścisły związek z potrzebami duchowymi, naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do: odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Polecamy w naszej księgarni

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Kształcenie wrażliwości kulturowo-religijnej wolontariuszy w towarzyszeniu imigrantom i uchodźcom

Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Nasi partnerzy