Co u nas?

Dziś w Goleszowie – gdzie odbędzie się tegoroczna Noc z Lutrem – ustalamy szczegóły organizacyjne, takie jak kiedy zaczynamy rozstawiać sprzęt, kiedy przerwa na obiad, gdzie robimy garderoby, kto pomoże w przygotowaniu poczęstunku, jak organizujemy parkingi.

Robert Cieślar z Grupy Pedagogów Ulicy UNO rozpoczął Szkołę Trenerów Meritum i właśnie uczestniczy w treningu interpersonalnym w Bystrej.

Nasi doradcy rodzinni, Mariola i Roman Fengerowie organizują dziś dwa spotkania w parafii ewangelickiej w Tychach: „przy kawie” o godz. 10.00 oraz „grupy piątkowej” o 20.00. Jutro natomiast, m.in.  w ich imieniu zapraszamy na Śniadanie dla kobiet do Świętochłowic.

W naszym wydawnictwie projektujemy plakaty na ewangelickie nabożeństwa w Holandii. To drugie miejsce po Irlandii, gdzie nasze projekty zapraszają do spotykania się m.in. polskich luteran w tych krajach.

ŚNIADANIE DLA KOBIET

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Gdybym wygrała

Późne lato to dobry czas, kiedy dojrzałość powinna dawać siłę.

czytaj więcej

ChTI zaprasza

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Nasi partnerzy