Co u nas?

Dlatego nie upadamy na duchu, bo choć nasz zewnętrzny człowiek niszczeje, ten wewnętrzny odnawia się z dnia na dzień – tak rozpoczyna się fragment 2. Listu do Koryntian, który czytamy podczas dzisiejszej liturgii. Komentarz egzegetyczny przygotowała Iwona Baraniec.

Wykłady, seminaria, wycieczki… Jak wygląda program 20. Tygodnia Ewangelizacyjnego w Mrągowie? Zajrzyj TUTAJ.

Podopieczni naszych bytomskich streetworkerów poznają dziś tajniki  Krav Magi, czyli ulicznej sztuki walki nastawionej na samoobronę.

Każda matka pragnie poznać metody, które pomogą jej kształtować relację ze swoim synem. Wiele z nich ma większe trudności z wychowywaniem syna, niż córki. Być może pomocna okaże się książka dr. Emersona Eggerichsa pt. „Matka i syn” z naszej księgarni „Warto”.

SŁUŻĄC JEDNI DRUGIM W MIŁOŚCI

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Dalej biegnę

W przeszłości kilka moich pacjentek miało chorą tarczycę i zbliżone objawy, lecz teraz, kiedy sama je czułam, mogłam dopiero całym sercem je zrozumieć.

czytaj więcej

ChTI zaprasza

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Nasi partnerzy