Co u nas?

Wszystkim Babciom, w dniu ich święta, przesyłamy najserdeczniejsze pozdrowienia!

Wybrany na dzisiejszą niedzielę fragment Biblii to początek księgi Objawienia Jana, zwanej też Apokalipsą. Do napisania tej księgi zainspirowała autora wizja – przypomina Leszek Jańczuk na www.egzegeza.pl.

Jeśli możesz, dołącz do osób, które wspierają CME przekazując 1% przy rozliczaniu rocznego zeznania podatkowego. We wszystkich działaniach formacyjnych, szkoleniowych, ewangelizacyjnych, misyjnych, a także pomocowych i charytatywnych, pragniemy iść śladami Jezusa.

1% DLA CME? WARTO!

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Co jest ważne w życiu?

Jestem przekonana, że upływający czas nie powinien zmieniać naszego podejścia do życia, do tego, o czym marzymy, jakie plany mamy.

czytaj więcej

Uśmiechnij się – WM500+

Więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) chce docierać do dzieci, młodzieży i osób dorosłych w celu poprawy jakości ich życia.
Poprawa ta ma ścisły związek z potrzebami duchowymi, naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Polecamy w naszej księgarni

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Kształcenie wrażliwości kulturowo-religijnej wolontariuszy w towarzyszeniu imigrantom i uchodźcom

Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Nasi partnerzy