Co u nas?

Kto z nas o nim nie marzył… Każdy z nas go szuka. Gdzie można je znaleźć? Co tak naprawdę ono oznacza? – oto zapowiedź spotkania ewangelizacyjnego w pierwszym dniu  Tygodnia Ewangelizacyjnego w Mrągowie (19 sierpnia). Cały program dostępny jest TUTAJ.

Tymczasem finiszujemy z przygotowaniami do Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie, który rozpocznie się już za niespełna dwa tygodnie. Wielka prośba: pomóżcie nam w sobotę – 23 czerwca – w tworzeniu miasteczka ewangelizacyjnego, czyli w stawianiu namiotów.

Na TED 2018 mamy wiele propozycji dla najmłodszych. Materiały do zajęć artystyczno-biblijnych dla dzieci właśnie się drukują.

Dzieci z Bytomia-Bobrka, podopieczni naszych streetworkerów, przygotowują upominki na nadchodzący Dzień Ojca.

TYDZIEŃ EWANGELIZACYJNY W DZIĘGIELOWIE 2018

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Wycisnąć siebie jak cytrynę

Nie każdy oczywiście lubi jogging, jednak nie znajduję lepszego porównania naszego życia niż do zawodów.

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Nasi partnerzy