Co u nas?

Rozpoczynamy 20. Tydzień Ewangelizacyjny w Mrągowie! Przesłanie Tygodnia „Pragniesz?” nawiązuje do biblijnego
hasła roku z Objawienia Jana 21,6b: Ja pragnącemu dam darmo ze źródła wody życia. Skoro Jan przekazuje nam tak wspaniałą obietnicę Boga Ojca, warto się zastanowić, co ona tak naprawdę znaczy – piszą we wstępie do programu TEM 2018 organizatorzy.

Wykłady ewangelizacyjne w Mrągowie poprowadzi ks. Bogdan Wawrzeczko, a seminaria: Mariola i Roman Fengerowie, diakon Paweł Gumpert Obst i Aniela Wawrzeczko.

Pierwsze spotkanie ewangelizacyjne dla młodzieży i dorosłych zatytułowano: Pragniesz znaleźć szczęście? Dziś wykład zaczyna się o 17.00, ale w ciągu tygodnia będzie w godz. 17.30–19.00.

 

„Pragniesz?” – 20. Tydzień Ewangelizacyjny w Mrągowie

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Indyjskie smaczki

Napędzają go przygody. Tworzy i wykorzystuje okazje.

czytaj więcej

ChTI zaprasza

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Nasi partnerzy