Co u nas?

Nasz dział ewangelizacyjny podsumowuje dziś swoją pracę w ostatnim czasie. Przed nami Rodzinne Spotkanie Świąteczne – liczymy, że przyjmiesz nasze zaproszenie!

Przygotowujemy się także do ProChrist 2019. Wczoraj w tej sprawie spotkaliśmy się z przedstawicielami parafii w Bielsku.

Trwają prace nad programem dla #młodych na Tygodniu Ewangelizacyjnym 2019  w Dzięgielowie. Mamy listę osób, które chcemy zaprosić; rozmawiamy z nimi i zachęcamy do przyjazdu.

Kontaktujemy się z patronami polskiej wersji filmu animowanego o Marcinie Lutrze. W tym gronie znaleźli się m.in.: Węgierski Instytut Kultury, Wydział Pedagogiczny ChAT oraz portale: Miastodzieci.pl, Qulturka.pl, Ekumenizm.pl, Luteranie.pl.

Księgarnia „Warto” poleca na świąteczny prezent książkę Wilhelma Buscha „365 razy On”.

CZY MASZ JUŻ BILET NA RSŚ? KUP ONLINE!

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Być piękną kobietą

Choroba uświadomiła mi, że tylko Bóg ma kontrolę nad wszystkim.

czytaj więcej

ChTI zaprasza

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Podwórka bez przemocy – program z zakresu pedagogiki podwórkowej w rejonie Bobrka, Rozbarku i Śródmieścia

Nasi partnerzy