Co u nas?

Dzisiaj o godz. 17.00 spotyka się po raz pierwszy interwizyjna grupa duszpasterzy CME.  Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres: pomoc@cme.org.pl.

Pracujemy nad materiałami reklamującymi Rodzinne Spotkanie Świąteczne, czyli organizowane przez CME już po raz 19. świąteczne wydarzenie w teatrze w Cieszynie.

Jak przebiegło dwudniowe spotkanie liderów młodzieżowych diecezji cieszyńskiej można przeczytać TU.

Zapraszamy w sobotę, 24 listopada na godz. 18.00 do kościoła Eben-Ezer w Dzięgielowie na koncert zespołu PASTORES czyli występ sześciu duchownych z diecezji katowickiej, pełnych pasji do śpiewu i muzykowania. Koncert z przesłaniem odbędzie się w ramach Wieczoru Chwały. Wstęp wolny.

DZIEŃ DUSZPASTERSTWA 2018. Zapisz się!

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Mój slow

Zauważyłam, że im bliżej jestem Boga, tym silniej odczuwam własne dojrzewanie i dorosłość.

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) dociera do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z misją poprawy jakości ich życia. Poprawy – także w sferze potrzeb duchowych – naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającą nowiną o miłości i przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Projekty specjalne

Program placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Nasi partnerzy