Co u nas?

Prowadzimy rekolekcje pasyjne w Cisownicy, Starym Bielsku, Jaworzu i Jasienicy.

Zajęcia w parafii w Miechowicach, czyli kontynuacja projektu związanego z grami planszowymi oraz wyjazd do Muzeum Śląskiego w Katowicach to dzisiejsze propozycje bytomskich streetworkerów dla dzieci w Karbia i Bobrka. Naszych pedagogów ulicy można wspierać finansowo, na przykład przekazując w tym roku 1% dla CME, do czego gorąco namawiamy.

„Książki z Bożym happy endem” – tak zatytułowano relację ze spotkania z Lidią Czyż w Świdnicy, a kolejne okazje do usłyszenia, zobaczenia i porozmawiania z naszą autorką, miejmy nadzieję, już w kwietniu.

Poczytaj, posłuchaj, oglądaj – wykorzystaj czas pasyjny na refleksję. Może to czas, by z czegoś zrezygnować jednocześnie otwierając się na nowe? Spróbuj z nami poprzez www.7bez.cme.org.pl.

Życzymy dobrej, bezsennej nocy.

Nasze projekty

zobacz wszystkie projekty CME

Wartościowe teksty

Bóg mnie kocha

Zyskałam pewność, że w każdej sytuacji mojego życia Bóg mnie nie opuści.

czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (CME) towarzyszy w codziennym życiu dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym w celu poprawy jakości ich życia.
Poprawa ta ma ścisły związek z ich potrzebami duchowymi, naprzeciw którym wychodzi Bóg z uwalniającym komunikatem o przebaczeniu okazanym w Jezusie Chrystusie.

CME motywuje i stwarza możliwości do: odkrywania swojego powołania, zaangażowania dla dobra drugiego, rozwijania zdolności, w które Bóg wyposaża człowieka oraz nabywania przez niego nowych umiejętności i kompetencji.

Polecamy w naszej księgarni

Projekty specjalne

Program placówki wsparcie dziennego dla dzieci i młodzieży w postaci pracy podwórkowej

Kształcenie wrażliwości kulturowo-religijnej wolontariuszy w towarzyszeniu imigrantom i uchodźcom

Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Nasi partnerzy